Baldus pirkti parduotuvėje ar užsakinėti?

Nuotraukos šaltinis: http://retaildesignblog.net/

Įsigijus namus, remontuojant ar tiesiog panorėjus atnaujinti būstą, iškyla poreikis pirkti naujus baldus. Tuomet sprendžiama dilema: ar pirkti nauju baldus ar užsakinėti individualiai? Tikslinga aptarti abiejų variantų privalumus ir trūkumus, kuriuos įvertinus sprendimą priimti bus ženkliai lengviau.

Jei nuspręsite pirkti baldus parduotuvėje ar kitoje prekybos vietoje, Jūs rinksitės iš to, kas yra. Jei užsakinėsite individualiai, Jūs rinksitės, tai, ko norite. Tai yra esminis skirtumas ir didelis individualaus užsakymo privalumas. Prekybos vietoje įsigysite masinės gamybos daiktą, o užsakydami individualiai turėsite unikalų, pagal Jūsų poreikius ir norus pagamintą baldą.

Užsakomų baldų dizainas – neribotos vizijos, idėjos ir galimybės. Kai baldus užsakinėjate individualiai, jų dizainas visiškai priklauso nuo Jūsų norų. Kiekviena detalė, kiekviena lentynėlė bus apgalvotos ir išnaudotos. Išlaisvinkite savo vizijas, idėjas ir svajones!

Pagal individualų užsakymą pagamintus baldus lengviau pritaikysite nestandartinėse patalpose, pavyzdžiui, su nuožulniomis lubomis. Jei patalpoje lubos eina labai nuožulniai, tokią patalpą apstatyti baldais gali būti sudėtinga, o tai lems, kad didelis patalpos plotas bus neišnaudotas. Užsakydami baldus pagal individualų užsakymą turėsite visas galimybes įsigyti tokius baldus, kurie tiks konkrečiai Jūsų patalpai, toje vietoje, kurioje norite. Individualiai užsakomi baldai praplečia Jūsų galimybes išnaudoti ir nišas sienose. Itin populiarus sprendimas – pagal individualiai užsakinėti integruojamus baldus. Pastarieji labai padeda ne tik išnaudoti visas erdves, tačiau ir taupyti patalpos plotą. Tai ypač būdinga sistemoms stumdomomis durimis. Tokie baldai labai funkcionalūs.

Nuotraukos šaltinis: http://cdn.freshome.com/

Kaina – bene esminis aspektas, kuris nulemia, kad pasirenkami masinės gamybos baldai. Ne paslaptis, individualiai gaminami baldai bus brangesni už tuos, kurie gaminami masiškai. Tačiau verta apsvarstyti visus teigiamus ir neigiamus aspektus bei įvertinti, kuriuo atveju laimėtumėte daugiau.

Individualaus užsakymo baldai bus pagaminti iš medžiagų, kurias jūs pasirinksite. Naudojamos medžiagos lemia ir baldų kainą, ir jų kokybę, tad galėsite varijuoti, koks kainos ir kokybės santykis Jums priimtiniausias.

Užsakydami baldus individualiai, Jūs turėsite plačias galimybes pasirinkti norimą spalvą, faktūrą. Pirkdami baldus parduotuvėje tokią galimybę prarasite, nes rinksitės iš tų spalvų, kurios yra. Tai nebus didelis trūkumas, jei norite kažko standartinio, įprasto, tačiau jei norite išskirtinės spalvos, kuri idealiai derėtų būtent Jūsų interjere, tai tokią rasti masinės prekybos vietose gali būti sudėtinga.

Užsakydami baldus individualiai Jūs gausite ir profesionalią konsultaciją. Individualių baldų gamintojai Jums gali pateikti idėjų, kaip išnaudoti visas namų erdves, kokius baldus geriau pasirinkti, kokias medžiagas rinktis ir kt.

Taigi, svarstydami, ar pirkti baldus parduotuvėje, ar užsakyti individualiai, įvertinkite individualaus užsakymo teikiamą naudą. Individualiai pagaminti baldai visiškai atitiks Jūsų poreikius, jie bus įgyvendintos Jūsų vizijos.

Straipsnis yra tinklalapio baldubirza.lt nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be mūsų sutikimo griežtai draudžiama.