Apie mus

Baldų birža – tai vieta, kur baldų gamintojai ir baldų užsakovai gali lengvai ir patogiai rasti vieni kitus. 

 

Ieškodami patikimų nestandartinių baldų gamintojų, dažniausiai remiamės aplinkinių rekomendacijomis arba tiesiog ieškome internete ir sunčiame užklausas. Tačiau ar pagalvojote, kiek daug yra gamintojų ir kiek daug gerų pasiūlymų mes tiesiog nerandame? Juk ieškoti pavienių gamintojų ir siųsti jiems užklausas užtrunka laiko.

 

Baldų birža ateina jums į pagalbą – šioje sistemoje rasite daugelį baldų gamintojų, kurie pasiruošę pateikti jums geriausią jūsų baldų gamybos pasiūlymą.

 

Baldų biržoje jūs galite pateikti skelbimą apie tai, kokios paslaugos ieškote. Skelbime nurodysite visas jums aktualias detales, aprašymus, gamybos terminus, pasirinksite kainos lygį nuo eko iki premium ir šį skelbimą išsiųsite visiems arba tik pasirinktiems baldų gamintojams. Gamintojai asmeniškai pateiks geriausius savo pasiūlymus, o jums tereikės išsirinkti labiausiai atitinkantį jūsų reikalavimus. 

 

Baldų gamintojai biržoje gali reklamuoti savo paslaugas, gauti naujausius vartotojų skelbimus ir teikti jiems savo pasiūlymus. Gamintojus vartotojai gali reitinguoti ir pateikti savo atsiliepimus, todėl kokybiškas paslaugos suteikimas yra vienas svarbiausių sėkmingos veiklos garantų.